Klik hier voor Judo en klik hier voor Aikido

ASVD Budo

Welkom op de site van ASVD Budo.

Wil je er ook bijhoren, actief met sport bezig ziijn ? Wil je een topjudoka worden of gewoon lekker judoën. Of je wilt je verdiepen in Aikido. Door Aikido te beoefenen kan je een effectieve verdediging laten zien dat je de situatie meester bent om zo nog meer agressie te voorkomen. 

Onze club biedt hiervoor de mogelijkheden. Daarnaast staat bij ons altijd het welzijn van de Judoka en Aikidoka bovenaan, hoe divers deze ook is. We bieden voor alle leeftijden judo aan (vanaf ongeveer 4 jaar), dus ook de oudere judoka kan bij ons terecht in de seniorengroep. Je kan vanaf jonge leeftijd tot zeer hoge leeftijd Aikido te beoefenen. Aikido bieden wij vanaf 14 jaar Aikido aan.

Wil je met Judo of Aikido beginnen of weer opnieuw beginnen. ASVD Judo biedt hiervoor de mogelijkheid.

Sterrentoernooi Biddinghuizen

Geschreven door Mark Cuppes.

Opnieuw een toernooi in 2020,

weer zin in?

Beste judoka’s,

Op zaterdag 14 maart organiseer BAS Budo uit Biddinghuizen een puntentoernooi, vergelijkbaar met een ABK. Dit soort toernooitjes zijn bij uitstek geschiktvoor de beginnende judoka’s en laten je ervaren hoe het is om tegen iemand van buiten je eigen vereniging te judoën. Het wedstrijdelement maakt het nog spannend ook maar natuurlijk is meedoen belangrijker dan winnen!

Wil je meedoen, geef je dan op voor 12 februari en doe dit door een mail te sturen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en vermeld hierbij je naam, je geboortedatum, je gewicht en welke band en/of slip je hebt.

Nog even wat praktische informatie: het toernooi vindt plaats in het Koetshuis in Biddinghuizen op zaterdag 14 maart. Er wordt in                 zogenaamde blokken (van ca. 2 uur) gespeeld. (het duurt dus geen hele dag!). Het toernooi is voor kinderen in de leeftijd van 6 t/m 15     jaar en is t/m de blauwe band.

De inschrijfkosten zijn 5 euro, deze worden na inschrijving automatisch geind door onze vereniging. Bij inschrijving geef je dus automatisch toestemming voor inning van het inschrijfgeld. Een inschrijving kan na het sluiten van de inschrijfdatum niet meer worden teruggedraaid.

Judo nieuws

ASVD Budo

Bestuur
Ledenadministratie
Contributie
Activiteitencommissie
Zaalbeheer
Redactie
Webwinkel

Aikido informatie

Lestijden
Trainers

 

Contact

secretaris@asvdbudo.nl
Dojo Lijzijde
Sporthal Lijzijde
Lijzijde 21
8251 CW Dronten

ASVD Budo Dronten weergeven op een overzichtskaart